BOS-WS

İşinizi Güçlendirin, Siparişleri Hızla Yönetin!

BOS-WS, işletmenizin büyümesine katkıda bulunan ve işlerinizi daha etkin ve verimli hale getiren bir mobil uygulamadır. Profesyonel düzeyde bir iş yönetimi deneyimi sunar ve müşterilerinizle daha güçlü bir bağ kurmanızı sağlar.

Ana Ekran Ekran Görüntüsü
Sipariş İstatistikleri Ekran Görüntüsü

İşinizi Hızlandırın, Mobilde Kontrol Sizde Olsun!

BOS-WS, özel olarak Android cihazlar için geliştirilmiş muhteşem bir mobil uygulamadır. Her türlü işinizi kolaylaştıran, hızlandıran ve işlerinizi en üst düzeye çıkaran BOS-WS, müşterilerin telefonla arayarak sipariş verdiği ve sizin bu siparişi müşterinin adresine ulaştırdığınız eşsiz bir çözümdür. İşinizi etkileyici ve verimli bir şekilde yönetmenizi sağlayan bu mobil uygulama, sizi başarıya taşımak için tasarlanmıştır.

Güncellemeler


BOS-WS, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak sürekli olarak geliştirilir ve güncellenir, ve bu hizmet için herhangi bir ek ücret talep etmeyiz.

BOS-WS

Tüm İstatistikler Elinizde.

Sipariş İstatistikleri

İstediğiniz tarihin istatistiğini görüntüleyin:

  • Tamamlanan Sipariş Sayısı
  • Ortalama Teslimat Süresi
  • Toplam Toplanan Nakit Tutarı
  • Toplam Yazılan Veresiye Tutarı
  • Toplam Banka Hesabına Gönderilecek Tutar
  • Toplam Tahsil Edilen Borç Tutarı
  • Satılan Ürünlerin Miktarları

Bunların hepsini tek ekranda görebilirsiniz.

Personel Sipariş İstatistikleri

Personel bazlı istatistikler, yukarıdaki tüm istatistik verilerinin personel bazında gösterimidir. Personelin detaylı takibini yapmanıza yardımcı olur.

Sipariş İstatistikleri Ekran Görüntüsü
Personel İstatistikleri Ekran Görüntüsü
Yönetim Paneli Ekran Görüntüsü

İstatistikler

İstatistikler işletme performansınızı değerlendirmek ve yönetmek için önemli bir araçtır. İstediğiniz tarihe ait istatistikleri tek ekranda görüntüleyerek işletmenizin sağlığını anlayabilirsiniz. Tamamlanan siparişler, ortalama teslimat süresi, nakit ve veresiye tutarları gibi veriler, işletme başarısını gösterir. İstatistikler karar verme sürecinizi destekler, güçlü yönleri belirlemenizi ve büyümeyi sağlar.

Mevcut Durum Ekranı İşleri Kolaylaştırıyor.

Mevcut Durum Ekranı, işlerinizi kolaylaştıran bir araçtır. Bu sayfa üzerinden bugüne kadar tamamladığınız siparişlerin sayısını, mevcut müşteri sayınızı, müşterilerin toplam borç miktarını ve borcu olan müşterilerin listesini, verilen emanetlerin sayısını ve emaneti olan müşterilerin listesini görebilirsiniz.

Mevcut Durum Ekran Görüntüsü
Mevcut Şiparişler Ekran Görüntüsü

Mesafeye göre sıralama yapın. Zamandan ve yakıttan tasarruf edin

Mesafe hesaplama sistemimiz sayesinde siparişleri uzaklığa göre sıralayabilir ve böylece zamandan ve yakıttan tasarruf sağlayabilirsiniz. Sistemimiz, sizin için en yakın konuma sahip siparişleri önceliklendirerek, teslimat süresini kısaltmanıza yardımcı olur. Bu sayede, işlerinizi daha verimli bir şekilde yönetebilir ve maliyetleri düşürebilirsiniz. Zamandan ve yakıttan tasarruf etmek, hem işletme performansınızı artırır hem de çevre dostu bir yaklaşım sergiler.

Sipariş Oluşturma Ekranı

Sipariş oluşturma ekranından istenen ürünleri seçip siparişi kaydedebilirsiniz ve anında dağıtım personelinizin mobil uygulamasına düşer.

5 farklı yöntemle sipariş oluşturabilirsiniz:

1- Sipariş oluşturma ekranına girdiğinizde, cep telefonundaki mevcut çağrıyı algılar, numarayı doğrudan çeker ve müşterinin kayıtlı olup olmadığını size bildirir. Kayıtlı değilse sizi müşteri kaydetme ekranına yönlendirir. Müşteri kayıtlı ise, müşterinin istediği ürünleri ekleyip siparişi kaydedebilirsiniz.

2- Uygulamamıza entegre çalışan santral sistemimiz bulunmaktadır. Santral sayesinde telefon yoğunluğunuzu %80-%90 oranında azaltıyoruz. Otomatik cevaplama sistemimiz sayesinde müşteriler, siparişlerini tuşlayarak saniyeler içinde verir ve anında mobil uygulamaya düşer. Bu sayede personeliniz zaman kaybetmeden siparişi teslim edebilir.

3- Manuel olarak cep telefonu numarasını yazarak sipariş oluşturabilirsiniz.

4- Son gelen çağrılardan doğrudan numarayı çekebilirsiniz, numarayı yazmanıza gerek kalmaz.

5- Müşteriler sayfasından müşterinin detaylarındayken sağ üst köşedeki 3 nokta() simgesine basarak “Sipariş Oluştur” seçeneğine tıklayarak doğrudan sipariş oluşturmaya başlayabilirsiniz.”

Sipariş Detayları Ekran Görüntüsü
Sipariş Oluşturma Ekran Görüntüsü

Sipariş Detayları Ekranı
Bu ekrandan siparişin tüm detaylarını görebilir ve siparişi teslim eden personel siparişi tamamlama işlemlerini gerçekleştirebilir.

Sipariş Detayları Ekranından Yapılabilecekler:

1- Müşterinin adı, soyadı, telefonu, adresi, notu, borcu, emaneti, ürün grubu, sipariş notu, tamamlanan sipariş adedi ve en son sipariş verme tarihi ile siparişin ürünlerini görüntüleyebilirsiniz.

2- Ara butonunu kullanarak santral üzerinden veya doğrudan arama yapabilirsiniz.

3- Ödeme yöntemini seçerek siparişi tamamlayabilirsiniz.
Ödeme yöntemi seçenekleri arasında nakit, veresiye, banka hesabı ve online seçenekleri bulunmaktadır.

4- Sağ üst köşedeki 3 nokta() simgesine basarak borç tahsilatı yapabilir, emanet sayısını düzenleyebilir, müşteri bilgilerini düzenleyebilir ve siparişi silebilirsiniz.

5- Adresin yanında bulunan “Haritalarda Aç” butonuna basarak Google Haritalar üzerinden adresin yol tarifini alabilirsiniz.

BOS-WS’in içinden ekran görüntüleri